Оренда кавомашин

Оренда кавомашин у Дніпрі

Як придбати в офіс кавовий апарат, не витрачаючи великої суми грошей на його покупку? Все дуже просто: орендувати кавомашину у спеціалістів! Орендуючи наші кавомашини, Ви отримуєте безкоштовне техобслуговування, а також можливість отримувати смачну зернову каву та аксесуари до неї швидко та вчасно..

Наша компанія пропонує різні варіанти купажів кави, а також витратні матеріали: цукор у стиках, мішалки, паперові стаканчики, фільтр-пакети тощо.

Сервіс: +38 (095) 723-31-82

Ваш менеджер: +38 (067) 930-66-87

Якщо у вашому офісі часто бувають клієнти та ділові партнери, варто взяти в оренду кавомашину. Так ви завжди матимете можливість радувати гостей найсмачнішим напоєм. Доцільна оренда професійних кавомашин і в тому випадку, якщо ви володієте закусочною, кафе, бургерною або будь-якою іншою точкою громадського харчування, а в меню є кілька видів кави.

Переваги оренди кавомашин - капсульна, ріжкова

Про те, що апарат з приготування еспресо, капучино, латте макіато та інших видів кави можна не купувати, а взяти у тимчасове користування для дому, для офісу, закладу громадського харчування, чули багато.

Вигода від оренди без посередників полягає в наступному:

  1. Широкий асортимент кавоварок, що пропонуються клієнту, за рахунок використання яких вдається готувати різні види напою.;
  2. Доступна вартість;
  3. Вигідні умови оренди, коли обслуговування кавового апарату та ремонт, якщо він буде потрібний, орендодавець повністю бере на себе;
  4. Оперативна заміна автоматичних апаратів з приготування кави у разі їх виходу з ладу.

Орендарям запропонований асортимент зернових кавомашин, які підходять для торгових точок, ресторану або кафе. Якісна кава в оренду: ріжкова або капсульна, обходиться недорого. Витрати клієнта пов'язані тільки з внесенням орендної плати та покупкою кавових зерен.

Кавомашина в оренду

Безкоштовна оренда кавомашин для кав'ярні, кафе та ресторану

Взяти за тимчасове користування техніку можна з обслуговуванням без кави (якщо ви плануєте купувати витратні матеріали окремо, наприклад, у постійного постачальника). Також є можливість замовити мелену та зернову каву в компанії, яка надає обладнання в оренду. У цьому випадку достатньо укласти контракт на придбання продукції на певну суму, після чого апарат з приготування напоїв, що бадьорять, буде надано безкоштовно.

Зверніть увагу, що безкоштовна оренда кавомашин можлива в день звернення. Купувати це обладнання коштує дорого. При покупці ніхто не застрахований від ситуації, коли техніка для варіння кави не підходить або швидко виходить із ладу. Високим є ризик придбання низькоякісної техніки, яку краще зовсім не купувати. Оформляючи обладнання в тимчасове користування для кафе або магазину, орендар ніколи не стане заручником описаних вище ситуацій.

Вирішуючи співпрацювати з питань оренди кавомашин з нашою компанією, ви заощаджуєте час. Вам не доведеться їздити торговими центрами у пошуках обладнання, витратних матеріалів для його обслуговування, кавових зерен. Представник нашої компанії, яка працює на території всієї України, привезе все необхідне безпосередньо за узгодженою із замовником адресою. Докладно розповість про роботу кавового апарату, допоможе підключити його та підібрати каву.

Як взяти професійну кавомашину в оренду у Дніпрі

Якщо вас цікавить оренда кавоварки в Дніпрі, просто зв'яжіться з представником нашої компанії. Ціна, в тому числі з обслуговуванням, умови надання обладнання обговорюються заздалегідь і фіксуються в договорі, що укладається сторонами. Зверніть увагу, що при покупці кави одночасно з оформленням договору оренди клієнтам надаються додаткові бонуси..

Якщо ви ще не знаєте, де взяти надійне обладнання для приготування кавових напоїв для офісу або будинку, зателефонуйте нашому представнику або залиште заявку на сайті. Спеціаліст зв'яжеться з вами за вказаним контактним телефоном для обговорення умов співпраці. Нове обладнання, що надається в оренду, технічно справне і готове до використання. Усі пов'язані з обслуговуванням маніпуляції виконують працівники нашої компанії.